راه های ارتباطی با شرکت

تلفن

09924139079

آدرس

استان فارس، شهرستان لامرد، بلوار جمهوری، مجتمع تجاری تفریحی الماس جنوب، طبقه اول، لاین G، پلاک 115

ایمیل

info@vidainnovators.com

مشاوره منابع انسانی

این حوزه شامل طراحی سیستم حقوق و دستمزد، جذب و استخدام نیروی انسانی، برگزاری و طراحی دوره های آموزشی، اجرای برنامه‌های تحول سازمانی، ایجاد یستم پادش و انگیزش.

مشاوره مالی و حسابداری

بهبود فرایندهای حسابداری کمک شایانی به کاهش هزینه‌ها می‌کند. انجام این کار با استفاده از خدمات مشاوره مدیریت امکان‌پذیر است. طراحی و ایجاد سیستم‌های اطلاعاتی: طراحی و ایجاد یک سیستم اطلاعاتی یکپارچه و به کار بردن نرم‌افزاهای مرتبط، یکی دیگر از حوزه‌های فعالیت مشاوران این حوزه است.

مشاوره بازاریابی و فروش

این حوزه یکی از اصلی‌ترین حوزه‌های مشاوره است که هدف آن افزایش فروش، بهبود فرایندهای فروش، آموزش کارکنان فروش و تنوع روش‌های بازاربایی است.

مشاوره بهبود فرآیندها

بهبود فرایندهای انجام کار یکی دیگر از حوزه‌های مشاوره بوده که انجام آن نقش زیادی در کاهش هزینه‌ها و افزایش بهره وری دارد.

طراحی ساختار

طراحی و پیاده سازی ساختار سازمانی و کسب و کار، یکی از فعالیت‌های تخصصی هست که معمولا مشاوران با سابقه از انجام آن برمی‌آیند.

مشاوره پیاده سازی سیستم CRM

طراحی و پیاده‌سازی سیستم‌های ارتباط با مشتری نیاز به تجربه بالایی داشته که مشاوران مدیریت از عهده انجام آن برمی‌آیند. حوزه‌های مشاوره صرفا به چند حوزه فوق محدود نمی‌شود. بسته به اینکه مشکلات و چالش‌های شما در چه زمینه‌هایی باشد، معمولا می‌توانند به کسب و کار شما کمک کنند.